قالب moove فارسی یکی از بهترین قالبهایی است که تابحال ارائه شده است. این قالب که بصورت ریسپانسیو طراحی شده، تابحال مورد استفاده مجموعه ای بزرگی همچون سپیدار همکاران سیستم، شاتل، سازمان فنی و حرفه ای و بسیاری دیگر از مجموعه ها قرار گرفته است.
به منظورز دریافت کتاب وقالب مودل موو فارسی تماس حاصل فرمایید

آموزش آنلاین و از راه دور، یادگیری برنامه ریزی شده‌ای است که در آن معمولاً یادگیری و آموزش در محیط‌های جدا از هم صورت می‌گیرند و به همین خاطر آموزش آنلاین به فناوری‌های ارتباطی برای طراحی و برنا‌مه‌ریزی آموزش نیازمند است.تعامل در سامانه یادگیری الکترونیکی باید شامل ارتباط دو طرفه‌ی مدرس و یاد گیرنده باشد. با استفاده از مودل این امکان برای مدرس و یادگیرنده فراهم می‌شود تا بتوانند در یک محیط الکترونیکی و با استفاده از اینترنت با یکدیگر در ارتباط باشند و فراگیران بتوانند بدون حضور فیزیکی در کلاس از مطالب آموزشی استفاده کنند.

دلیل تالیف این کتاب، آموزش مودل به افرادی است که می خواهند سامانه آموزش آنلاین بصورت شخصی یا سازمانی راه اندازی نمایند. این کتاب با زبانی ساده، تصویری و رنگی، از راه اندازی نرم افزار مودل تا مدیریت و برگزاری دوره های آموزشی الکترونیکی را آموزش می دهد.

این کتاب در زمان تالیف بر اساس آخرین نسخه مودل (۳٫۱۰) نگاشته شده است و آموزش‌های مقدماتی در مودل را شامل می‌شود.

کتاب «گام به گام با مودل فارسی برای مدیران و مدرسان» دارای ۴ فصل است. فصل اول کتاب با عنوان «مودل چیست؟» به معرفی مودل به عنوان یک نرم افزار متن باز (open source) میپردازد.

در فصل دوم نحوه نصب و راه‌اندازی  نرم افزار آموزش الکترونیکی مودل به صورت گام به گام توضیح داده شده است.

فصل سوم به تنظیمات مدیریتی اختصاص دارد که این تظیمات آموزش داده شده اند.

فصل چهارم که بیشترین حجم کتاب را در برگرفته است، آموزش مودل برای مدرسان است. تمامی مراحل ایجاد، ویراش و حذف درس و دوره آموزشی، گروهها و مجموعه های آموزشی گام به گام  با تصویر آموزش داده شده است. همچنین افزودن منابع درسی و نیز فعالیت ها شامل تکالیف کلاسی و آزمون، کارنامه نمرات و تهیه گزارش توضیح داده شده است.

توضیحات قالب فارسی مو وmoove مودل
  • توضیحات

قالب moove یکی از بهترین قالبهایی است که تابحال ارائه شده است. این قالب که بصورت ریسپانسیو طراحی شده

، تابحال مورد استفاده مجموعه ای بزرگی همچون سپیدار همکاران سیستم، شاتل، سازمان فنی و حرفه ای و بسیاری دیگر از مجموعه ها قرار گرفته است. برخی از ویژگی های این قالب عبارتند از :– کامل راستچین – استفاده از فونت فارسی بی یکان– اسلایدشوبا خرید این محصول فایلهای زیر در اختیار قرار میگیرد:– آخرین نسخه قالب moove– فایلهای فارسی سازی قالب– آموزش نصب و راه اندازی قالبتوجه: دقت نمایید، منظور از فارسی سازی قالب، استفاده از فونت فارسی و راست چین کردن استاندارد قالب است و شامل فارسی سازی نرم افزار مودل نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *