989122686882+

به وب پیج آموزشگاه شیخ مرتضی دیزانی طالقانی خوش آمدید

خوش آمدید

استاد

لينك

آموزشگاه شیخ مرتضی دیزانی طالقانی1

https://ltms.bulutroom.ir/ostad1

آموزشگاه شیخ مرتضی دیزانی طالقانی2

https://ltms.bulutroom.ir/ostad2

آموزشگاه شیخ مرتضی دیزانی طالقانی3

https://ltms.bulutroom.ir/ostad3

آموزشگاه شیخ مرتضی دیزانی طالقانی4

https://ltms.bulutroom.ir/ostad4

آموزشگاه شیخ مرتضی دیزانی طالقانی5

https://ltms.bulutroom.ir/ostad5

آموزشگاه شیخ مرتضی دیزانی طالقانی6

https://ltms.bulutroom.ir/ostad6

آموزشگاه شیخ مرتضی دیزانی طالقانی7

https://ltms.bulutroom.ir/ostad7

قابل توجه هنرجویان محترم آموزشگاه شیخ مرتضی دیزانی طالقانی

باسلام دانش آموزان محترم لطفا" همیشه با استفاده از این پیج وکلیک روی لینک ها وارد ادوب کانکت شوید به منظور استفاده از مهارت سنج اشاره گر ماوس را روی این بنر برده وروی مهارت سنج کلیک کنید. برای استفاده از ادوب کانکت اگر دوست داشتید نرم افزار نصب کنید وبدون نصب برنامه نیز می توانید وارد ادوب کانکت شوید فعلا" به صورت میهمان وارد کلاس اساتید شوید تا در فرصت نام کاربری ورمز برای شما درنظر گرفته شود نام کاربری : از مديربپرسيد رمز: رمز همه هشت بار عدد1 انگليسي

مهارت سنج

مهارت سنج آموزشگاه شیخ مرتضی دیزانی طالقانی

دراولین فرصت فیلم مربوط به آزمون مهارت سنج گذاشته می شود

هنرآموزان محترم خوش آمدید
اگر از گوشی استفاده می کنید بدون استفاده از برنامه نیزمی توانید به تدریس خود ادامه دهید یعنی با وب براوزر(webBrowser) به شرطی که قبلا" با رایانه pdf ها یا فایل های دیگر را دراکانت خودتان آپلود کرده باشید. به منظور استفاده از مهارت سنج کافی است درگروه واتس آپ بولوت روم البرزسرور پیام دهیدتا اکانت شما ایجاد کرددمهارت سنج به استقبال هنرآموزان و هنرجویان بستگی داردولی سعی کنیدازآن استفاده کنید وکاملا" رایگان می باشد. مهارت سنج 25 ماژول مهم داردکه مهمترین آن تکلیف وآزمون است که آموزش آن با کلیک روی دکمه تکلیف مهارت سنج مشاهده خواهید کرد به دانش آموزان نیز توصیه کنید این فیلم را ببینندامیدواریم که مفید واقع شود به مروز زمان آموزش تمامی ماژول های مهارت سنج را به این پیج اضافه خواهیم کردوهر گونه سوالی داشتید مستقیما" با شماره بنده تماس بگیرید091226868682 برای کلاس های خصوصی نیز لینک دیگری درخواست نماییدتا برایتان ایجاد کنیم وکاملا" رایگان می باشد. .که به مرور زمان ماژول های پرکاربرد دیگر وهمچنین خود ادوب کانکت نیز به آن اضافه خواهدشد.
تکلیف در مهارت سنج چگونه است(کلیک فرما)
قبل
بعدی

اساتید محترم اگر در ادوبی کانکت صفحه را به اشترک می گذارید از وب براوزر web Browser استفاده نکنید

برای متصل شدن به سیستم وبینار آدوب کانکت نیاز دارید تا با توجه به سیستم عامل و دستگاه مورد نظر خود نرم افزار مورد نیاز را دانلود کنید.

 در این صفحه شما میتوانید برای گوشی های اندرویدی یا گوشی های اپل ایفون نرم افزار مورد نیاز خود را دانلود کنید. در صورتی هم که نرم افزار

با ویندوز می خواهید به کلاس مجازی و نرم افزار ادوبی کانکت خود متصل شوید می توانید نسخه تحت ویندوز را دانلود نمایید. توجه داشته باشید

در سرویس های ادوبی کانکت مجموعه بولوت روم بدون نیاز به نرم افزار می توانید از طریق مرورگر به نرم افزار ادوبی کانکت و کلاس خود متصل شوید.

در صورتی که  شما مدیرآموزشگاه   یا رئیس دانشگاه هستید اگر هنوزپلن مورد نظر خود را خریداری نکرده اید می توانید از قسمت لیست قیمت  ادوب کانکت پلن ها سرویس خود را خریداری کنید.

آموزش

وقتی کاربری درخواست ورود به جلسه آنلاین را دارد پیغام زیر برای مدیر سیستم و ارائه دهندگان به نمایش در می آید که با انتخاب گزینه allow توسط مدیران جلسه به دانشجو و شرکت کننده در جلسه اجازه ورود به کلاس داده میشود .

آموزش نرم افزار ادوب کانکت

اجازه گرفتن و اعلام وضعیت

از منوی بالا و در قسمت اعلام وضعیت و اجازه گرفتن بعد از باز شدن منو زیر با استفاده از گزینه Raise Hand میتوانید درخواست خود را برای استاد (مدیر جلسه) بفرستید.

آموزش تصویری استفاده از ادوبی کانکت

نمایش حالت اجازه گرفتن

بعد از این که کاربر درخواست اجازه کرد و دست خود را بالا برد حالت نمایشی برای باقی کاربران و مدیر جلسه به این صورت خواهد شد.

کلاس مجازی

اجازه اشتراک صدا و تصویر به کاربران

مدیر جلسه یا استاد بعد از بررسی درخواست شما با کلیک بر روی اسم کاربر مورد نظر میتواند دسترسی ویدیو و یا صوت را به شما دهد و حتی امکان تغییر وضعیت از حالت شرکت کننده به ارائه دهنده را انجام دهد.

adobe connect

اشتراک گذاری فایل

ارائه دهنده ، استاد و یا مدیر جلسه میتواند علاوه بر اشتراک ویدیو خود با استفاده از گزینه اشتراک (صفحه نمایش ، وایتبرد ، فایل همچون ورد و یا پاورپوینت و عکس و … ) را با دانشجویان و شرکت کنندگان به اشتراک بگذارد.

 ویدیو کنفرانس با ادوب کانکت

چت و پرسش سوالات به صورت کتبی

از منو سمت راست قسمت چت میتوانید با مدیر جلسه و یا سایر کاربران چت و پرسش و پاسخ انجام دهید (زمانی که استاد مشغول تدریس هستند و شما دسترسی صدا و تصویر ندارید ) این گزینه مناسب می باشد .

کلاس آنلاین

شرکت در ویدیو کنفرانس با ادوب کانکت در گوشی

برای این کار لازم است ابتدا اپلیکیشن ادوب کانکت را با گوشی خود دانلود و نصب کرده و سپس وارد برنامه شوید. در ابتدای ورود قوانین برنامه و توضیحات را مشاهده میکنید با کلیک بر روی دکمه Accept وارد محیط برنامه می شوید.

دانلود ادوبی کانکت

وارد کردن لینک جلسه یا کلاس آنلاین

بعد از تایید قوانین در صفحه جدیدی که مشاهده میکنید باید لینک جلسه و یا کلاس آنلاین را که در اختیار دارید وارد کنید و بر روی دکمه next کلیک کنید.

آموزش تصویری استفاده از ادوبی کانکت

ورود به کلاس بعنوان مدرس

برای ورود به کلاس و یا جلسه به عنوان مدرس یا سخنران با در اختیار داشتن نام کاربری و کلمه عبور بر روی گزینه member کلیک کرده و در صفحه باز شده نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد میکنید تا وارد محیط جلسه شوید.

آموزش تصویری استفاده از ادوبی کانکت

ورود به جلسه آنلاین به عنوان دانشجو

برای ورود بعنوان شرکت کننده و یا دانشجو در جلسه و کلاس آنلاین کافیست با کلیک بر روی گزینه Guest و وارد کردن نام خود به راحتی وارد کلاس آنلاین خود شوید.

اپلیکیشن ویدیو کنفرانس

محیط برنامه ادوب کانکت

محیط جلسه مشابه حالت ویندوزی هست و همان گزینه ها و تنظیمات نیز در برنامه وجود دارد که می توانید به راحتی با آن کار کنید. برای اجازه گرفتن و درخواست ویدیو نیز باید بر روی آدمک سمت راست کلیک کنید و درخواست خود را برای مدیر سیستم ارسال کنید.

ادوبی کانکت نسخه اندروید

فعال کردن ویدیو در کلاس

برای فعال کردن ویدیو خود در جلسه لازم است بر روی دکمه وب کم کلیک کرده و بعد از نمایش پیغام زیر بر روی allow یا تایید کلیک کنید در پنجره جدید تصویر خود را مشاهده خواهید کرد برای نمایش تصویر به سایر شرکت کنندگان باید بر روی دکمه broadcast کلیک کرده تا تصویر شما نمایش داده شود و آیکن وبکم نیز به رنگ آبی در بیاید.

محیط برنامه ادوبی

فعال کردن میکروفون در کلاس

برای فعال کردن مَیکروفون خود در جلسه لازم است بر روی دکمه میکروفون کلیک کرده و بعد از نمایش پیغام زیر بر روی allow یا تایید کلیک کنید در پنجره جدید گزینه connect my microphone کلیک کرده در این قسمت میتوانید میزان بلندی صدای خود را نیز تنظیم کنید و در نهایت باید آیکن میکروفون نیز به رنگ آبی در بیاید.

آموزش نرم افزار ادوبی کانکت

امیدوارم از آموزش تصویری استفاده از ادوبی کانکت استفاده کرده باشید و خوشحال میشم شما هم تجربه کارتون با نرم افزار ادوب را برای من به اشتراک بزارید.

به اشترک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
error: خواهشا کپی نکنید