جلسات مجازی با اتاق‌های اجتماعات شخصی

 سوال!    

چه موقع یک کلاس مجازی، در معنای واقعی کلمه یک کلاس به حساب نمی‌آید؟!

وقتی اتاقی در نرم افزار ادوب کانکت ( Adobe connect ) ایجاد می‌کنید، تا زمانی که اقدام به حذف آن نکرده باشید، همان‌جا پایدار باقی می‌ماند؛ پس می‌توان چنین نتیجه گرفت: شما می‌توانید یک دفتر کار مجازی داشته باشید که همیشه برای ایجاد جلسات آماده و در دسترس است.

شما می‌توانید آدرس URL اتاق جلسات خود را در کارت ویزیت خود ذکر کنید.

در این اتاق‌ها می‌توان با استفاده از دسکتاپ نرم افزار ادوب کانکت ( Adobe connect ) اطلاعات را با دیگران به اشتراک گذاشت. حتی قادرید کنترل دسکتاپ یک شرکت‌کننده را به دست بگیرید. (البته با اجازه و رضایت خود او)

از دیگر مزایای چنین اتاق‌هایی می‌توان به استفاده از وب‌کم اشاره کرد؛ شرکت‌کنندگان می‌توانند همدیگر را ببینند، فایل‌های قابل بارگیری را با حاضران به اشتراک بگذارند و از قابلیت‌های VolP ادوبی کانکت برای مجالس خود استفاده کنند. توجه داشته باشید که همه‌ی این‌ها، بدون هزینه‌ی اضافی کنفرانس‌های تلفنی است.

این‌ها تنها چند مورد از راه‌های استفاده از نرم افزار ادوب کانکت ( Adobe connect ) است. این محصول کاملا بافکر و هوشمندانه طراحی شده است. دامنه‌ی استفاده از آن بسیار گسترده و وسیع است و گزینه‌های زیادی برای تعامل با شرکت‌کنندگان از راه دور و درگیر کردن آن‌ها دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.