وبینارها، سخنرانی ها و رویدادهای مجازی با نرم افزار ادوب کانکت ( Adobe connect )

گاهی یک سری شرایطی پیش می‌آید که در آن، تعداد شرکت‌کنندگان زیاد است و تعامل مخاطبان در اولویت نیست؛  سامانه ادوبی کانکت به خوبی می‌تواند چنین شرایطی را مدیریت و کنترل کند. به این صورت که به شرکت‌کنندگان امکان اینکه بتوانند ارائه‌های خود را به صورت پاورپوینت به اشتراک بگذارند را می‌دهد. با این حساب میزبا‌ن‌ها می‌توانند این ارائه‌ها را زودتر از موعد بارگذاری کنند و پیش‌زمینه‌ی مناسبی از کل مطلب داشته باشند. ادوبی کانکت این ارائه‌ها را به صورت flash در آورده و در اختیار بقیه می‌گذارد.

ممکن است مجریان در طول ارائه از شرکت‌کنندگان نظرسنجی بکنند؛ این نظرسنجی‌ها بیشتر برای هدایت مباحث ارائه شده در طول سخنرانی است. سامانه‌ی ادوبی کانکت از قابلیت‌های نظرسنجی فوق‌العاده‌ای برخوردار است؛ پس ما خیالمان از این بابت راحت است! شرکت‌کنندگان می‌توانند در حین اجرای مجریان و یا حتی قبل از آن نیز نظر بدهند. همچنین مجریان مختارند که نتایج را برای مخاطبان پخش کنند یا نه..

ادوبی کانکت دو نقش کلی کمکی در سخنرانی‌ها و وبینار‌ها دارد. اول اینکه، میزبان توانایی ایجاد جلسه را دارد و شرکت‌کنندگان می‌توانند در جلسه حضور آنلاین داشته باشند. دوم هم اینکه، نیازی به این نیست که ارائه‌دهندگان، شناخت و تجربه‌ی قبلی از سامانه‌ی ادوب کانکت داشته باشند؛ آن‌ها می‌توانند توسط یک میزبان دعوت شوند و به راحتی اسلاید‌ها را کنترل کنند در حالی که میزبان اصلی سایر کار‌های لازم برای جلسه را انجام می‌دهد.

ذکر قابلیت‌های ادوب کانکت در تلفن‌های همراه نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. زبان‌آموزان می‌توانند هم از طریق سیستم عامل اندروید و هم IOS در وبینار‌ها شرکت کنند و به عنوان یک شرکت‌کننده، اسلاید‌ها را ببینند، به صدا گوش دهند و در چت و نظرات مشارکت داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *